Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Failihaldusest lähemalt

Faili versioonide haldamine

Jaotuskaustad

Dokumendid

Failide kinnitamine

Saad asuda faile kinnitama, kui failide kinnitamise järjekord on sinuni jõudnud. Kui failide kinnitamise järjekord on sinu käes, siis saadetaks selle kohta sulle e-mail ning Bauhubi projektis näed menüüpunkti "Kinnitamised" juures rohelist ikooni, mis indikeerib mitu kinnitamisprotsessi sulle hetkel määratud on.

Kinnitamisprotsessi läbimiseks vajuta "Kinnitamised" menüüpunktile ning vajuta "Mine kinnitama" nupule vastava failipaki juures, mis suunab sind failide nimekirja juurde. Vajutades failinimele, suunatakse sind failikuva juurde, kus saad mugavalt faile ekraani allosast kinnitada või tagasi lükata. Iga failinime järelt leiad ka kommentaari ikooni, mille abil just sellele failile kommentaare lisada. Kui soovid failikuva sulgeda ja naaseda failinimekirja juurde — kus saad samuti faile kinnitada ja kommentaare lisada — siis saad vaate sulgeda X-ikoonist.
Kõikide failidele hinnangu andmise järel pakub Bauhub sulle automaatselt protsessi lõpetamist ja failide edasi saatmist järgmisele kinnitajale. Kui sellest loobud, saad protsessi lõpetada ka manuaalselt failinimekirja juurest (nupuga "Salvesta valikud").

Digiallkirjastamine