Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Failihaldusest lähemalt

Faili versioonide haldamine

Jaotuskaustad

Jaotuskaust on mõeldud failide — jooniste või dokumentide — jagamiseks vabalt määratud isikutega, kes ei ole tingimata Bauhubi kasutajad.

Kuigi sul on alati võimalus informatsiooni jagada ka oma projekti osapooltega (kõik üles laaditud informatsioon on neile samuti kättesaadav), siis tihti võib esineda olukordi, kus infovahetuse kiiruse ja mugavuse mõttes soovid sa oma projekti kasutajatele esitada vaatamiseks konkreetseid faile. Samuti võib esineda vajadus faile jagada isikutega, kes ei ole sinu projekti liikmed või kes üldse ei ole Bauhubi kasutanud. Näiteks soovid saata jooniseid hinnapakkumise saamiseks.

Jaotuskausta sisu ei ole võimalik pärast selle salvestamist enam muuta. Selliselt on kõik jaotuskausta osapooled veendunud, et informatsiooniga ei saa enam manipuleerida (nt muuta hankes välja saadetud dokumente ja seeläbi luua segadust hankeprotsessis).

Jaotuskaustade puhul on sul võimalik valida avaliku ja personaalse jaotuskausta vahel. Selliselt saad täpsemalt määrata, kas jaotuskausta sisu näevad mitmed osapooled kõik ühelt aadressilt või saad välja saata personaalselt suunatud aadresse, mille külastamise kohta saad hiljem informatsiooni koguda.

NB! Sinu poolt loodud jaotuskaustad on nähtavad, muudetavad ja kontrollitavad ainult sinu poolt. See tähendab, et jaotuskausta ei saa hallata, muuta või täiendada mitu kasutajat. Selliselt saad alati veenduda, et sinu poolt koostatud jaotuskausta kasutatakse ainult ja ainult sinu poolt valitud informatsiooni.

Dokumendid

Failide kinnitamine

Digiallkirjastamine