Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Failihaldusest lähemalt

Faili versioonide haldamine

Jaotuskaustad

Dokumendid

Failide kinnitamine

Eesmärk
Failide kinnitamise eesmärgiks on esitada Bauhubi laaditud failid ühele või mitmele kasutajale ülevaatamiseks, mille tulemusena saab iga kinnitamises osaleja (ehk kinnitaja) märkida, kas fail kinnitatakse või lükatakse tagasi. 

Kinnitamise protsess
Üks või mitu esitatud faili määratakse järjekorra alusel ühele või mitmele kinnitajale ülevaatamiseks. 
Kinnitaja saab iga faili osas märkida faili kinnitatuks või tagasi lükata ning igale failile saab ka lisada kommentaari (nt tagasi lükkamise põhjendus või lisamärkus kinnitamise osas). Kui kinnitaja on kõikide failide osas enda hinnangu andnud, saab ta protsessi omalt poolt lõpetada.
Kui kinnitajaid on mitu, siis suunatakse kinnitatud failid edasi järgmisele kinnitajale ning järgmise kinnitaja jaoks protsess kordub. 
Tagasi lükatud failide kohta saadetakse kinnitamise algatajale teavitus, kes saab failid uute vastu välja vahetada või saata tagasilükatud uuesti kinnitamisele.

Kinnitamise tulemus
Kinnitamise protsessil on kaks omavahel seotud, kuid kasutuspõhimõttest eraldiseisvat tulemust:
1) iga kinnitamisprotsessi läbiv fail omab failikaustas vastavat märget ning kinnitamise protsessi tulemust on võimalik ka failide juurest jälgida;
2) igast kinnitamisprotsessist on võimalik tuletada PDF-fail, mida soovi korral alla laadida või ka digiallkirjasta, et kajastada failide kinnitamist, vastuvõtmist osapoolte poolt.

Digiallkirjastamine