Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Failihaldusest lähemalt

Faili versioonide haldamine

Jaotuskaustad

Dokumendid

Koosoleku protokolli eesmärk on muuta suhtlus erinevate osapoolte vahel lihtsamaks. Iga varasemalt loodud koosoleku protokolli põhja on võimalik kasutada uue koosoleku protokolli loomisel eeltäidetud vormi funktsiooni abil.


Kui koosolekul osalevad isikud on antud projektiga Bauhubis seotud, siis nende lisamine protokolli on lihtsustatud. Kui kirjutada isiku nimi tähthaaval, siis Bauhub toob välja sobivad vasted, kelle te saate koosoleku protokolli juurde lisada. Kui kasutaja on enda profiili lisanud ettevõtte nime ja ka telefoni numbri, siis see info tuleb automaatselt kaasa.


Kui esmane protokolli info on sisestatud on võimalik alustada teemapunktide lisamisega. Teemapunktidele on võimalik lisada alamteemasid ning neid manuaalselt järjestada. Lisaks on võimalik määrata ka teemapunkti tekstile teine värvus, et punkti rohkem esile tuua.


Igale teemapunktile on võimalik juurde lisada nii manuseid kui ka tööülesandeid. Teemapunktile lisatud manused kui ka tööülesanded kuvatakse protokolli PDF versioonis ning tööülesande puhul on välja toodud tööülesande teostaja, tähtaeg ning staatus.


Tööülesannet lisades on teil esmalt võimalik valida kas tööülesanne lisatakse ainult protokolli või lisatakse ülesanne ka Bauhubi töölauale. Kui tööülesanne on loodud, sii kuvatakse protokolli vormis tööülesande nimi, tähtaeg ning kasutaja kellele tööülesanne on suunatud. 


Kui luua koosoleku protokoll ning selle eeltäitmiseks kasutada eeltäidetud vormi põhja, siis sellega tuuakse kaasa ka teemapunktidesse lisatud manused kui ka tööülesanded. Kui tööülesande staatus, teostaja selle aja jooksul töölaual muutunud, siis muudatused kuvatakse ka uues protokollis.


Failide kinnitamine

Digiallkirjastamine