Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Failihaldusest lähemalt

Faili versioonide haldamine

Mitmete failide korraga uuendamiseks saab kasutada Bauhubi versioonide haldamise funktsionaalsust. Uuendamisel on oluline silmas pidada, et toimingut saab teha ühes failikaustas ehk kõik uuendatavad failid peaksid olema samas kaustas.

Liigu Bauhubis soovitud failikausta, vajuta üleslaadimise ikoonile ning vali menüüst "Laadi üles failide uued versioonid". Avanenud aknas saad otsida enda arvutist soovitud failid üleslaadimiseks ning valiku kinnitada. Järgmises etapis püüab Bauhub failinimede alusel vastavusse seada sinu poolt laadimiseks valitud failid ning samas failikaustas juba olemasolevad failid: mida väiksem on failinime erinevus, seda tõenäolisemaks peetakse failide üksteisele versioonideks olemist. Failinime erinevust kirjeldab ka iga loodud failipaari kõrval olev nö valgusfoor, kus on kuvatud ka leitud tähemärkide erinevus.


Failipaaride määramise aknas on ülemises jaotuses toodud Bauhubi poolt leitud paarid ning allpool on kuvatud sinu poolt laadimiseks valitud failid, millele Bauhub ei osanud paarilist kohe leida. Kõiki määratud või määramata paare on võimalik ka muuta. 

Muuda määratud failipaari
Failipaarist alumine fail on nö "vana" ehk juba kaustas olemasolev fail. Selle muutmiseks vajuta faili nimetusel ning otsi failinime järgi otsides üles sobilik fail. Lisa määramata failile eelmine versioon
Määramata failirea lõpust leiad nupu "Leia varasem versioon", mis loob selle faili alla välja, mille kaudu saad failinime järgi otsida tema varasema versiooni.Mis saab määramata failidest?
Kui failipaaride määramise aknas jääb üks või mitu faili varasema versiooniga määramata, siis need failid lisatakse failikausta kui uued failid ehk nende versiooninumbriks saab "1". Selliselt võidki laadida korraga kümneid faile, neist osad määrata uuteks versioonideks ning osad lisada kui täiesti uuesti failid selles kaustas.

Jaotuskaustad

Dokumendid

Failide kinnitamine

Digiallkirjastamine