Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Failihaldusest lähemalt

Faili versioonide haldamine

Jaotuskaustad

Dokumendid

Failide kinnitamine

Digiallkirjastamine

Järjekorraga allkirjastamine tähendab, et allkirjastamise kutse saadetakse esmalt järjekorras esimesele inimesele ning temapoolse allkirjastamise järel saadetakse allkirjastamise kutse järgmisele kasutajale.

Allkirjastaid on võimalik lisada nii digidokumendi loomisel, olemasoleva digidokumendi korral kui ka muuta järjekorrata allkirjastamine ümber järjekorraga allkirjastamiseks.

Digidokumendi loomisel
Digidokumendi loomisel saab lisada kasutajaid ja e-maili aadresse allkirjastajateks. Järjekorra kasutamiseks lülita sisse "Allkirjastamine järjekorras". Järjekorra muutmiseks saad allkirjastajate nimekirjas olevatest kasutajaridadest kinni haarate ning lohistamisega nende järjekorda muuta.Olemasoleva digidokumendi haldamisel
Vajuta jooniste või dokumentide kaustas olevale digidokumendi nimetusele ning sind suunatakse digidokumendi vaatesse. Enne allkirjastate lisamist lülita sisse "Allkirjastamine järjekorras".


Lisa esimene kasutaja või e-maili aadress ning sulle kuvatakse sisuaken, kus saad veel allkirjastaid lisada. Moodustatud järjekorra muutmiseks saad allkirjastajaid ümberkorraldada nooltega iga kasutajarea lõpus. Allkirjastamise protsessi algtamiseks vajuta nupule "Saada kutsed".Muuda järjekorrata allkirjastamist
Kui digidokumendile on juba lisatud allkirjastajad ilma järjekorrata, siis tuleks esmalt need allkirjastajad eemaldada ning seejärel korrata eelnevas punktis kirjeldatud samme, et saavutada allkirjastamine järjekorraga.