Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Failihaldusest lähemalt

Faili versioonide haldamine

Jaotuskaustad

Dokumendid

Failide kinnitamine

Digiallkirjastamine

Järjekorrata allkirjastamine tähendab, et kõik allkirjastad saavad koheselt kutse lisatud dokumendi kohta ning saavad lisada omapoolse allkirja vabalt valitud hetkel. 

Allkirjastaid on võimalik lisada nii digidokumendi loomisel, olemasoleva digidokumendi korral kui ka muuta järjekorraga allkirjastamine ümber järjekorrata allkirjastamiseks.

Digidokumendi loomisel
Digidokumendi loomisel saab lisada kasutajaid ja e-maili aadresse allkirjastajateks. Kuigi allkirjastad kuvatakse tähestikulises järjekorras, siis kõik kasutajad saavad teavitused ühel samal ajal. Olemasoleva digidokumendi haldamisel
Vajuta jooniste või dokumentide kaustas olevale digidokumendi nimetusele ning sind suunatakse digidokumendi vaatesse. Avanenud vaates saad väljale "Allkirjad" lisada kasutajanimesi või e-maili aadressi ning iga määratud allkirjastaja saab kohe kutse dokumendi allkirjastamiseks.Muuda järjekorraga allkirjastamist
Vajuta jooniste või dokumentide kaustas olevale digidokumendi nimetusele ning sind suunatakse digidokumendi vaatesse. Avanenud vaates saad muuta "Allkirjastamine järjekorras" nupu staatust ning järjekorra eemaldamisel saadetakse kõigile veel dokumenti mitte allkirjastanud kasutajale kutse allkirjastamiseks.