Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Bauhubi blogi

Uuendused ja õppetunnid

TAGASI

Tööohutus kontrolli alla Bauhubi abiga

Meil on rõõm teatada, et Bauhubi kontrollid on saanud oodatud täienduse. Täiendasime sealseid võimalusi, et muuta tööohutuse-, kvaliteedi- ja ehitise üleandmise kontrollide tegemine mugavamaks ja mitmekülgsemaks. Kui vajad lihtsat viisi näiteks tööohutuse kontrollimiseks iganädalastel ringkäikudel, siis nüüd saab seda teha Bauhubi rakenduses platsilt lahkumata. Lisaks muutsime kontrollimallide loomise ja haldamise selgemaks ja universaalsemaks.

LOE LISAKS
TAGASI

3D mudelifailide vaatamine otse Bauhubist

Bauhub on astunud märkimisväärse sammu ehitusprojektide juhtimise tõhustamise suunal – nüüd on võimalik mudelifaile vaadata ning kasutada Bauhubi keskkonnas. See uuendus muudab mudeliga töötamise lihtsamaks ja tõhusamaks ehitajatele, tellijatele ja kõigile projekti osapooltele. Meie uus 3D-vaatur võimaldab kasutajatel Bauhubist lahkumata tutvuda IFC failidega. Mõõtke, tehke lõikeid ja saage ligipääs detailsele ehitusinfole ning seda nii mobiilirakenduses kui ka arvutil töötades.

LOE LISAKS
TAGASI

Videojuhendid Bauhubis

Avasta Bauhubi uued videojuhendid, mis teevad platvormiga tutvumise lihtsamaks kui kunagi varem. Leia need meie klienditoe lehelt ja sukeldu Bauhubi maailma omas tempos. Videod käsitlevad kõike alates kasutaja konto loomisest kuni kontrollide mallide loomiseni.

LOE LISAKS
TAGASI

Milleks meile logid?

Bauhub on oma olemuselt ehitusprojekti tõeallikas, inglise keeles single source of truth. Sellisel keskkonnal on palju häid omadusi, üks neist on ajaloolise tõe säilitamine ehk logid.

LOE LISAKS
TAGASI

Baudrive uuenes

Baudrive’i pea aastase eksisteerimise käigus on välja tulnud nii mõndagi parendamisväärset ja sellel puhul tegime ühe suurema uuenduse.

LOE LISAKS
TAGASI

Bauhub uueneb: uus hinnastus

15. märtsil 2023 leiab aset Bauhubi ajaloo suurim muudatus: Bauhubi teenus saab täiesti uue välimusega kasutajaliidese, toome kasutajateni Baudrive rakenduse ja võimendame mitmeid olemasolevaid funktsionaalsusi — nt kinnitamisi ja akteerimist.

LOE LISAKS
TAGASI

Bauhub uueneb: lähemalt muutuste tagamaadest

1. märtsil 2023 leiab aset Bauhubi ajaloo suurim muudatus: Bauhubi teenus saab täiesti uue välimusega kasutajaliidese, toome kasutajateni Baudrive rakenduse ja võimendame mitmeid olemasolevaid funktsionaalsusi — nt kinnitamisi ja akteerimist.

LOE LISAKS
TAGASI

Bauhub uueneb: uued paketid

1. märtsil 2023 leiab aset Bauhubi ajaloo suurim muudatus: Bauhubi teenus saab täiesti uue välimusega kasutajaliidese, toome kasutajateni Baudrive rakenduse ja võimendame mitmeid olemasolevaid funktsionaalsusi — nt kinnitamisi ja akteerimist.

LOE LISAKS
TAGASI

Tere, kontrollid!

Oled sa varem mõelnud, kuidas võiks ülevaatusi või muid kontrolle platsil mugavalt läbi viia? Kuidas seda teha enda iOS või Androidi seadmelt? Või kuidas seda teha just sinu ettevõtte dokumentidega? 

Meil on super hea meel tutvustada Bauhubi uhiuut "nurgakivi" — kontrollid. Sinu ülevaatused, platsi- ja kvaliteedikontrollid saavad nüüd uue hingamise.

LOE LISAKS
TAGASI

Bauhubi 2021. aasta kokkuvõte ja ettevaade

Ehitussektor on läbimas digihüpet ning kõik seda hõlbustavad platvormid on just nüüd eriti olulised. Näeme suurt kasvupotentsiaali, mis on käsikäes tugeva tootearenduse ning uute funktsionaalsuste lisamisega.

LOE LISAKS
TAGASI

Androidi ja iOSi äpid on kohal!

Meil on äärmiselt hea meel teada anda, et nüüdsest on Bauhubi Androidi rakendus kõigile Google Play's kättesaadav. Ühtlasi on värske versioon saadaval ka iOS seadmetele. 

LOE LISAKS
TAGASI

Ülesanded otse sinu joonistel

Eduka projekti üheks oluliseks aluseks on informatsiooni vahetamine projektis osalejate vahel. Olgu selleks siis joonised või ülesanded. Miks mitte aga ülesanded ja joonised omavahel ühendada?

LOE LISAKS
TAGASI

Uudised, Mai 2020

Bauhubi uuendatud bränding, SmartID ja Mobiili-ID sisselogimine, ülesannete kategooriad ja sildid, paindlikumad töölauad — pärast mitmekuist vaikust on meil taas põhjust rääkida suurematest uudistest Bauhubis.

LOE LISAKS
TAGASI

Bauhubi kasutajakogemus: Nordecon

Nordecon AS, üks juhtivaid ehitusettevõtteid Eestis, on viimaste aastate jooksul pööranud rohkelt tähelepanu ehitustegevuse digitaliseerimisele. Lisaks BIM-maailma “importimisele” ettevõttesse, on ka Bauhubi kasutuselevõttu meeskonnas juhtinud Nordeconi BIM-projektijuht Miina Karafin.

LOE LISAKS
TAGASI

Uudiskiri, Oktoober 2019

Esimeste sügiskuude jooksul on Bauhubi lisandunud mitmed olulised täiendused, mis on olnud paljude meie kasutajate soovideks. Loodetavasti leiad nende hulgast ka selle, mis just sinu jaoks Bauhubi veelgi mugavamaks muudab.

LOE LISAKS