Revisjoneerimine

Uudiskiri, jaanuar 2019

Viimase paari kuu jooksul oleme Bauhubi pidevalt täiendanud, toonud juurde väiksemaid täiendusi ning ka ühe väga olulise ja suurema lisavõimaluse. Vaatamegi lähemalt, mis Bauhubi tänaseks lisandunud on.

Loe edasi
Arendaja kuulutus

Töökuulutus: Front-end arendaja

Töökuulutus: Front-end arendaja

Loe edasi
Jaotuskaust

Uudiskiri, september 2018

Loodetavasti olete juba tänaseks märganud, et möödunud nädalast alates on Bauhubis toimunud mõned muudatused. Vaatame siinkohal veel ka täpsemalt üle, mis need kõige värskemad uuendused Bauhubis on.

Loe edasi

Uudiskiri, august 2018

Bauhubi viimasest blogipostis on möödas juba üle poole aasta. Meie kiiresti kasvav kasutajate arv — keda on tänaseks ligemale 5500 — tähendab ühtlasi ka järjest suuremat vastutust ning iga uus funktsionaalsus peab juba olemasoleva sujuvalt kokku sobima. Seetõttu oleme paljusid asju pidanud põhjalikumalt arendama, testima ning Bauhubi "mootorit" pidevalt parendama.

Loe edasi

Töökuulutus: tarkvaraarendaja

Töökuulutus: tarkvaraarendaja

Loe edasi

Uudiskiri, veebruar 2018

2018. aasta esimene uudiskiri toob kasutajateni nii mõnegi uue ja huvitava funktsionaalsuse Bauhubi teenuses.

Loe edasi

Bauhubi uus iOS äpp

Meil on hea meel teada anda, et nüüdsest saavad kõik Bauhubi kasutajad endale alla laadida Bauhubi iOS äpi otse App Store’ist.

Loe edasi

Uudiskiri, oktoober 2017

Esimene sügisene uudiskiri ei ole küll pungil rohketest uutest funktsionaalsustest, kuid ometi on Bauhubis toimunud paar suuremat muudatust, mida soovime lähemalt tutvustada.

Loe edasi

Bauhubi kasutajakogemus: Nordecon

Nordecon AS, üks juhtivaid ehitusettevõtteid Eestis, on viimaste aastate jooksul pööranud rohkelt tähelepanu ehitustegevuse digitaliseerimisele. Lisaks BIM-maailma “importimisele” ettevõttesse, on ka Bauhubi kasutuselevõttu meeskonnas juhtinud Nordeconi BIM-projektijuht Miina Karafin.

Loe edasi

Uudiskiri, märts 2017

Veidi aega tagasi uurisime Bauhubi kasutajatelt, kuidas saaksime Bauhubi teenust veelgi paremaks muuta. Valisime kasutajate enimsoovitud ideed välja ja oleme tänaseks ka alustanud nende arendamisega. Loodetavasti jõuavad esimesed täiendused Bauhubi juba aasta esimese poole sees.

Loe edasi

Uudiskiri, jaanuar 2017

Küllap oled juba märganud, et mõned päevad tagasi sai Bauhubi kasutajaliides väikese visuaalse värskenduse. Lähiajal on oodata veel nii mõndagi kujunduslikku uuendust, millest ka jooksvalt teada anname. Kui sul on Bauhubis rohkem kui üks projekt, siis nüüd saad projektide nimekirjas oma projekte mugavalt järjestada.

Loe edasi

Uudiskiri, detsember 2016

Viimaste kahe kuu — novembri ja detsembri — jooksul keskendusime enim PDF-vaataja parendamisele. Kuigi kasutajate jaoks on välimus jäänud suuresti samaks, siis taustal on PDF-vaataja saanud mitmeid täiendusi, et PDF-failide vaatamine oleks võimalikult sujuv ka mobiilsetel seadmetel.

Loe edasi

Uudiskiri, oktoober 2016

Meil on Bauhubi meeskonnaga hea meel teada anda, et Bauhubi koduleht on saanud uue, värske välimuse ja sisu. Lisaks blogipostitustele saad täpsemalt lugeda, mis Bauhubi funktsionaalsuste taga peitub ning kellele teenus sobilik on. Aga mis uut teenuses endas viimase kuu jooksul?

Loe edasi

Uudiskiri, september 2016

Märkamatult on kätte jõudnud septembrikuu teine pool ning on sobiv aeg üle vaadata viimase kuu uuendused-täiendused-muudatused Bauhubis. Nüüdsest on jaotukausta lisatud failidel näha ka nende paigutus sinu projekti struktuuris. Jaotuskausta külastaja näeb, mis kausta failid kuuluvad ning jaotuskausta alla laadides on failid juba ilusti kaustadena kokku pakitud, tagades selgema arusaama projekti struktuurist.

Loe edasi