Avasta Bauhubi uued videojuhendid, mis teevad platvormiga tutvumise lihtsamaks kui kunagi varem. Leia need meie klienditoe lehelt ja sukeldu Bauhubi maailma omas tempos. Videod käsitlevad kõike alates kasutaja konto loomisest kuni kontrollide mallide loomiseni.

Uued videojuhendid Bauhubis

Meil on hea meel teatada, et oleme lisanud klienditoe juhendite kollektsiooni VIDEOJUHENDID! Uued videojuhendid aitavad kiiremini Bauhubi sisse elada, tehes puust ja punaseks selgeks kõik meie peamised funktsionaalsused.


Miks valida videojuhendid?

Nagu öeldakse – liikuv pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna ;) Seetõttu täiendasimegi enda juhendite kogu lühikeste ja konkreetsele teemale keskendunud videotega, mis hõlmavad peamisi teemasid, mis ühe ehitusplasti elukaare juurde käivad. Bauhubi värsked kasutajad saavad samm-sammulise ülevaate sellest, kuidas käib kasutaja loomine, uue projektiga alustamine, projekti arhiveerimine jne. Juba pikemat aega meiega olnud kasutajad saavad aga videojuhendite abil tutvuda värskemate funktsionaalsustega nagu kontrollnimekirja mallide loomine või kuidas kasutada ifc mudelivaaturit. Võibolla on sinulgi avastamata mõni Bauhubi funktsionaalsus, mis su igapäevatööd tõhusamaks võiks muuta?


Kust ma videojuhendid leian?

Külasta meie klienditoe lehte bauhub.ee/tugi ja ava sektsioon "Videojuhendid". Juhendite nimekiri on pidevas täienemises, seega kui tunned puudust mõnest teemast või selgitusest, siis ära jäta seda enda teada, vaid kirjuta tugi@bauhub.ee.

Kas sa teadsid kuidas luua uut kontrolli malli?