Meil on rõõm teatada, et Bauhubi kontrollid on saanud oodatud täienduse. Täiendasime sealseid võimalusi, et muuta tööohutuse-, kvaliteedi- ja ehitise üleandmise kontrollide tegemine mugavamaks ja mitmekülgsemaks. Kui vajad lihtsat viisi näiteks tööohutuse kontrollimiseks iganädalastel ringkäikudel, siis nüüd saab seda teha Bauhubi rakenduses platsilt lahkumata. Lisaks muutsime kontrollimallide loomise ja haldamise selgemaks ja universaalsemaks.


Olulisemad uuendused:

1. Tööohutuse kontrollid Bauhubi äpis: Nüüd saad Bauhubi tööohutuskontrollide võimekust koos TOM (tööohutuse mõõdik) arvutusega kasutada otse oma iOS või Android nutiseadmes. See annab sulle vabaduse teha kontrolle kohapeal, ilma vajaduseta kanda kaasas sülearvutit või täita neid paberil. Kõik vajalik on Bauhubi äpis– lihtne ja mugav!

2. Offline võimekus tänu äpile: Me mõistame, et ehitusplatsid ei pruugi alati pakkuda parimat internetiühendust. Õnneks saab Bauhubi äppi kasutada ka offline režiimis. Tee tööohutuse- või teisi kontrolle platsil ning vajalikud andmed salvestuvad ilma internetiühenduseta ning need sünkroniseeritakse, kui ühendus taastub.

3. Loo ise endale sobiv mall või muuda olemasolevaid: Iga ehitusprojekt on erinev, seega oleme andnud sulle võimaluse luua oma vajadustele vastavaid kontrolle. Kasuta meie olemasolevaid malle, muuda neid või loo täiesti uued, mis vastavad täpselt sinu projekti nõudmistele. Bauhubi kontrollide tööriistakomplekt on nüüd paindlikum kui kunagi varem.

4. Teemapõhised kategooriad: Tänu uuele jaotusele leiad tööohutuse-, kvaliteedi-, üleandmiste- ja muud kontrollid kiiremini üles ja saad teemakohase ülevaate juba tehtud tööst.

Kuidas alustada tööohutuse taseme mõõtmisega Bauhubis:
  • Laadi alla Bauhubi mobiilirakendus oma nutiseadmesse.
  • Logi sisse oma Bauhubi kasutajaga.
  • Loodud kontrollide mallid leiad Kontrollide menüüpunkti alt, Tööohutuse kategooriast. Lisasime mallidena Bauhubi traditsioonilise pikema tööohutuse ringkäigu formaadi ning lühema, Soome TR-mittaus süsteemil põhineva variandi. Kasutage olemasolevaid või looge täiesti uued kontrollid vastavalt oma projekti vajadustele.
  • Loo ise enda projekti või ettevõtte jaoks kontrollimall, et paremini tagada kvaliteeti ehituse käigus ja objekti üleandmisel. Varakult avastatud puudused vähendavad garantiiperioodil tekkivaid lisakulusid.
  • Jagage oma tagasisidet ja ettepanekuid meiega aadressil tugi@bauhub.ee.

Tulevikuplaanid Bauhubi kontrollide täiendamiseks:

Kontrollide statistika ja aruandluse võimekus on veel täiendamisel. Kui sul on ideid ja näiteid parima aruandlusvõimekuse saavutamiseks, siis võta meiega kindlasti ühendust!