Meil on äärmiselt hea meel teada anda, et nüüdsest on Bauhubi Androidi rakendus kõigile Google Play's kättesaadav. Ühtlasi on värske versioon saadaval ka iOS seadmetele. 

Alla laadimiseks vali endale sobiv platvorm järgnevatelt linkidelt või otsi rakendus üles Google Play's või App Store'is:

Pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna

Märkasid platsil probleemi? Või tahad tehtud tööd pildiga tõestada? Bauhubi rakenduse keskselt kohalt leiad alati kaamera funktsionaalsuse, millega saad kiirelt pildid teha ja nendest kohe tööülesande luua. Sisesta vajalik lisainfo ja liigu edasi järgmiste tööde juurde.

Märgi puudused kohe joonisele

Kõik ülesanded, mured ja küsimused saad otse äpis joonisele märkida: ava fail, vali sobilik kategooria ja tee märge õigesse kohta joonisel. Selliselt olete alati kõigiga ühel lainepikkusel.

Allkirjasta dokumente kasvõi jooksu pealt

Eraldi allkirjastamise vaade võimaldab sul mugavalt jälgida, mis dokumendid ootavad sinu allkirja või mis dokumente oled allkirjastanud. Smart-ID ja m-ID aitavad sul olla tõeliselt mobiilsed koos Bauhubiga.


Täpsemad juhendid, kuidas äppe kasutada ja kuidas näiteks faile ka ilma andmesideta kasutada, leiad juba meie kasutajatoe materjalide hulgast.