Mis oleks, kui koosoleku protokollide täitmine oleks kiire, lihtne ning kõik arutatud tööd jõuaksid ka kohe osalisteni? 

Lihtne protokoll igale koosolekule

Koosoleku protokollimine ei peaks olema eraldiseisev tegevus koosolekust endast. Samuti ei peaks protokolli vormistamine jääma eraldi ülesandeks, mida tehakse tunde või päevi hiljem, kuna ülesannete jagamine või dokumendi vormistamine on sedavõrd tülikas, ebamugav.

Bauhubi koosoleku protokolli saab kasutada nii töövõtu koosolekutel, tellija aruteludes kui ka objektimeeskonnaga tegevuste kokkuleppimisel. Eelvormindatud päiseväljad koos automaatse info või Bauhubi projektist võetud andmetega — nt koosolekul osalejad — aitavad sul keskenduda sisule. Lisa sisupunkte soovitud kohta struktuuris ning vajadusel lisa juurde ka manuseid, nt pilte töölõikudest või platsilt. Kui soovid, võid protokolli ka enne lõplikku valmimist teistele osalistele sulgeda.

Ülesanded kõigile, ühe hetkega

Et koosolekul kokkulepitu ehitusplatsil ka reaalsuseks muutuks, tuleb tagada sujuv ja kiire ülesannete edastamine projekti osapoolteni. Isegi kui istutakse sama laua taga, võib räägitu juba mõne hetkega ununeda ning info õigeaegne edastamine on ülimalt oluline.

Ja selleks ongi Bauhubi ülesanded suurepärased: sõnasta küsimusi, soove, tööülesandeid või probleeme. Igast protokolli reast saab koostada täiusliku infoga — nimetus, kirjeldus, tähtaeg, teostaja, sildid, kategooriad, joonised ja muud manused — ülesande , mis jõuab otse osapoole töölauale ja tema e-mailile. Kõik kirjapandu on näha ka protokollis endas ja protokolli PDF on ilusti vormindatud.

Järgmine koosolek veel lihtsamalt

Kui tahad igat järgnevat koosolekut veelgi lihtsamini, veelgi kiiremini protokollida, siis võta aluseks eelmise koosoleku protokoll. Kõik eelmises protokollis koostatud ülesannete staatused uuendatakse sinu jaoks automaatselt ning sul ei ole tarvis erinevate vaadete vahel liikuda. Kui aga soovid ülesande kulgemise kohta rohkem infot protokolli koostamise ajal, siis lihtsalt vajuta ülesande peal.


Juba täna ongi kõige parem aeg alustada protokollide kasutamist Bauhubis. Kui oled juba Bauhubi kasutaja, siis vaata ka meie tehnilist juhendit.

Või kui sa veel ei ole enda projekti Bauhubis juhtimas, siis kirjuta meile info@bauhub.ee ja aitame ka sinu ehitusprojektid Bauhubi tuua.