Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Bauhubist lähemalt

Esimesed sammud

Iga projekti puhul on võimalik projekti administraatoritel määrata, milline on minimaalne kasutajate autentimise aste, millega kasutajad projekti siseneda saavad. Projekti loomisel on vaikimisi määratud kõige madalam autentimise tase ehk projekti saavad siseneda kõikide autentimismeetoditega sisse loginud kasutajad. 

Projekti turvataseme muutmiseks tuleb avada vastava projekti seaded ja muuta turvataset.
Võimalikud autentimise astmed on:
Madal — kõik autentimise meetodid lubatud (sh tavalise salasõnaga sisenemine);
Keskmine — lubatud kaheastmeline autentimine (SMS) ja eID autentmine;
Kõrge — lubatud ainult eID autentimine.Madal turvatase tähendab ühtlasi seda, et kõik sinu projekti kasutajad saavad vabalt projekti siseneda — teenusesse sisenedes piisab ainult enda Bauhubi salasõnaga sisse logimisest — ning neil ei ole tarvis eraldi enda kasutajakontot seadistada. 

Keskmine turvatase eeldab aga, et kõik projekti kasutajad peavad sisse logimisel (või projekti sisenedes) kasutama vähemalt 2-astmelist autentimist

Kõrge turvatase seab eelduse, et sinu projekti saab siseneda ainult ja ainult siis, kui kasutaja on sisse loginud valitud eID autentimisvahendiga: ID-kaardi, mobiil-ID või Smart-ID'ga.


Kui projektile on määratud keskmine või kõrge turvatase, peavad projekti kasutajad ka enda kasutajakontod vastavalt seadistama, mille kohta saab täpsemalt lugeda siit.