Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Töölaua põhimõte

Töölaua haldamine

Tööülesannete mugavamaks juhtimiseks on soovituslik iga tööülesande juures võimalikult täpselt määrata selle erinevad parameetrid. See aitab ülesannet otsida ja/või tulemuste hulgast filtreerida. 

Selle üheks mugavaks mooduseks on kategooriate ja siltide kasutamine.

Kategooriad
Kategooriate eesmärk on pakkuda ülesandele lihtne selgitus, mis tüüpi ülesandega tegemist on. Vaikimisi on igas projektis määratud 5 kategooriat: ülesanne, infopäring, probleem, ohutus ja garantii. 
Projekti administraatoritel on võimalik kategooriaid ka muuta ja lisada (maksimaalselt 10tk), muutmaks seeläbi töölaua juhtimise vastavaks ettevõtte või projekti spetsiifikale ning vajadustele. Töövõtuliikide kajastamine — nt elektritööd, betoonitööd — kategooriate abil ei ole kõige kasulikum, kuna tavapäraselt on töölauad juba ise töövõtu- või ettevõttepõhised (nt on elektritöid teostatav ettevõte lisatud ühe osapoolena ning talle on loodud enda töölaud).

Kategooriate muutmiseks tuleb avada töölaudade vaade ning nupu "+ Lisa töölaud" kõrval vajutada värviliste punktidega ikoonile. 


Sildid
Igale ülesandele saab lisada silte, mis aitavad täpselt konkreetse ülesande sisu või olemust kodeerida: nt sildid asukoha põhiselt (korter X, korrus Y või telg Z) või tööelemendi kohta (nt aknad, uksed või põrand). 
Siltide kasutamine on projektipõhine ehk iga lisatud silt salvestub töölaudade juurde ning sama silti saab mugavalt taaskasutada, kui hakata trükkima sildi esimesi tähti.