Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Lepingutest lähemalt

Lepingute funktisonaalsuse kasutamiseks ava menüüst "Aktid ja lepingud", millega kuvatakse sulle kõik projektis lisatud osapooled. Kui osapoolele on määratud "Tellija" või "Alltöövõtja" tüüp, kuvatakse osapoole nimekirjas koheselt kirje paremas ääres nupp "Leping", millele vajutamine avab lepingu täitmise vaate.

Lepingu vaatest leiab esmalt jaotuse lepingufailide laadimiseks. Siia saad mugavalt manustada kõik lepingute seotud failid — nt lepingu digidokumendi, garantiikirjad jms — mida mugavalt ja kiiresti vajadusel vaadata. Kõiki siia laaditud faile saad ka soovi korral otse Bauhubis digiallkirjastada.

Järgmiseks leiad  lepingust kontaktide lisamise võimaluse, mis on heaks aluseks, kui soovitakse ülestäheldada just lepinguga seotud kontakte (võivad tihti erineda teistest kasutajatest). Teiseks on võimalik sisestada lepingunumber ja töövõtu liik (nt betoonitööd, katusetööd vms).


Järgmiseks on võimalik täpsustada mõlema lepingus osaleja nimed, registrikoodid ja aadressid. Antud väljade väärtused kantakse automaatselt edasi ka koostatavatele aktidele. 

Tööde lisamine on vajalik osapoolega akteerimiseks ning oleme selle jaoks koostanud eraldi täpsema juhendi, mille leiad siia vajutades.

Kõige viimasena saad täita viimased lepinguinfo väljad, kus kajastatakse lepingus olulisi kuupäevi ning garantii tingimusi.


Akteerimine