Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

3D Vaatur

Valides vasakpoolsest menüüst "3D", avaneb esmalt teavitus, et antud projekti ei ole veel mudelfaile lisatud. Nupule "Mudelifailid" vajutades suunatakse sind edasi failide laadimise vaatesse.


Kõik 3D vaaturisse lisatavad failid paiknevad ühetasandilises kaustasüsteemis, kus saad faile laadida ja neid vajadusel ka tulevikus eemaldada. Esimese mudelifaili lisamiseks vajuta nupule "Laadi üles" ning vali enda arvutist soovitud fail(id) laadimiseks.


Kui failid on edukalt Bauhubi laaditud, asutakse neid konverteerima ehk töötlema 3D-vaaturile vajalikule kujule. Sõltuvalt mudelifaili mahust ja andmete hulgast võib konverteerimine võtta mõned minutid, suuremahuliste mudelite puhul ka kauem. Konverteerimise protsessi indikeerib failirea juures olev ikoon ja tekst. Mudelit ei ole võimalik enne konverteerimise lõppu Bauhubi 3D-vaaturis vaadata.

Faili konverteerimise ebaõnnestumisel võib olla mitmeid põhjuseid ning see võib tuleneda nii meie süsteemist kui IFC-faili loonud süsteemist. Kui faili ei õnnestu konverteerida, võtke ühendust tugi@bauhub.ee


3D-vaaturisse ehk mudelite kuvamisse saab siseneda vasakpoolsest menüüst "3D" valides.