Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Mobiilirakendusest lähemalt

iOS mobiilirakendus

Android mobiilirakendus

Äpis on 3 erinevat võimalust tööülesande loomiseks:
  • Töölaual;
  • Foto failist;
  • Otse joonisel.
Tööülesande loomiseks töölaual tuleb all paremal asuvale töölaua ikoonile ning uue tööülesande loomiseks tuleb klikkida all paremal asuvale + ikoonile. Selle peale avatakse teile vaade, kus teil on võimalik hakata tööülesannet looma.

Fotost tööülesande loomise eelduseks on see, et antud foto on pildistatud Bauhubi äpi siseselt. Tööülesande tegemiseks tehke uus või valige eelnevalt loodud foto ning klikkige ikoonile edasi. Teie poolt valitud foto fail läheb automaatselt loodava tööülesande manuseks ning te saate alustada tööülesande loomisega.
Tööülesande loomiseks otse joonisel tuleb esmalt klikkida all paremal nurgas asuvale annotatsiooni märkmega ikoonile, valida sobiv tööülesande kategooria ning teha joonisele märge. Peale märkme tegemist avatakse teile tööülesande loomise vaade ning teil on võimalik alustada tööülesande täitmisega.


Lisaks on võimalik tööülesanne luua ka joonisele tehtud märkest. Vajutades joonisel asuvale märkele kuvatakse alla paremale nurka ikoon "Loo ülesanne märkest". 


Kui tööülesanne on loodud, siis hiljem on võimalik tööülesande seest ennast otse joonisel asuval märkme juurde navigeerida. Selleks, tuleb avada tööülesanne ning vajutada lahtri "märgitud joonisel" asuva joonise faili peale.