Kuni 15. märtsini kehtib Bauhubi praegune hinnastus ning uued paketid koos uute hindadega rakenduvad 15. märtsist.

Miks?

Bauhubi teenus on tänaseks kasvanud omajagu suureks: failihaldus, allkirjastamised, tööülesanded, kinnitamised ja aktid-lepingud. Lisaks kõiki neid funktsionaalsusi siduvad muud teenuseosad. Seetõttu on ka kogu teenuse täielik uuendamine — nii visuaalselt kui tehniliselt — sedavõrd mahukas, et ka meie enda planeerimine ja ajahinnangud on olnud ebatäpsed.

Keerulises olukorras otsustasime valida lahenduse, mis oleks sulle kui kasutajale kõige vähemkriitilisem ning tagada Bauhubi jätkuv töökindlus ka teenuse uuenemisel.

Kuidas see sind mõjutab?

Kuigi teenuse uuenemine toimub nüüd 15. märtsil, siis selle edasilükkumine sinu igapäevast Bauhubi kasutust ei mõjuta. Seejuures kehtib kuni 15. märtsini Bauhubi praegune hinnastusloogika ning uued paketid koos uute hindadega rakenduvad 15. märtsist.

Kui oled juba tänaseks enda tulevase paketi — Bauhub Pro või Bauhub Lighti — valinud, siis midagi enamat sa tegema ei pea. Konto haldajana saad uue paketi valida tellimuste seadete alt või veelgi lihtsamini vajutades siia.

Kui soovid rohkem informatsiooni, siis kirjuta meile info@bauhub.ee.

Kõik ettevõtted, kes ei ole 15. märtsiks 2023 enda eelistust konto seadete vahendusel määranud, liigutatakse vaikimisi Bauhub Light paketile.