Uues disainis oleme alles hoidnud kõik tuttavad funktsionaalsused, kuid muutnud need selgemaks, kaasaegsemaks ja mugavamaks. Bauhubi sisse logides saad kõigega ise mugavalt tutvuda, kuid toome suurimad muudatused ka lühidalt välja.

Uus välimus

Bauhubi uus välimus lähtub lihtsuse printsiibist. Rahulikud värvid ning õhulisus toetavad ka väsinud silmadel kergemini ja kiiremini olulise info haaramist. Seni rohkem peidus olnud funktsionaalsuseid ning detaile tõime aga rohkem nähtavale, et ka vähem kogenud bauhubi kasutajad meie rakendust kiiremini võiksid haarata.

Muutused projektimenüüs

Kõige olulisemate funktsionaalsuste esile toomiseks oleme teinud projekti peamenüüs mõned ümberpaigutused. Viisime lahku kasutajate haldamise ning lepingud-aktid, mille leiab nüüd eraldiseisvatest menüüpunktidest. Lisaks tõime päiseribast peamenüüsse jaotuskaustad ning failide kinnitamised.

Täiendatud funktsionaalsused

Mitmed Bauhubi funktsionaalsused on tänu uuenenud disainile ka väiksemaid täiendusi saanud, näiteks:
  • failide kinnitamisel saab faile avada ja vaadata otse kinnitamise vaates ning kinnitamiseks saadetud faile saab kinnitamise sees ka vahetada ja lisada;
  • peamine muudatus failikaustas on tööriistade asukoht — valides failid, millega soovid toiminguid teha, avaneb akna allosas käsuriba, mis võimaldab faile valida ka mitmest kaustast korraga;
  • tööülesandeid kuvatakse paneelina.
Lähinädalate ja -kuude jooksul toome välja veel mitmeid põnevaid muudatusi erinevates funktsionaalsustes.

Baudrive

Nüüdsest saad kõik Bauhubis olevad failid Baudrive’i rakendusega mugavalt enda arvutisse sünkroniseerida. Unusta pidevad failide alla laadimised või versioonide kontrollimine ning kasuta faile otse arvutis. Ava projekti menüüst Baudrive’i vaade ja alusta Baudrive’i kasutamisega juba täna.

Baudrive on osa Bauhub Pro paketi võimalustest. Põhjaliku ülevaate Baudrive'st leiad meie varasemast blogipostitusest.

Uued paketid

Alates tänasest on võimalik valida kahe paketi vahel — Bauhub Pro või Bauhub Light.

Bauhub Pro on kõikides funktsionaalsustes piiramatu, tagab sulle eelisjärjekorras ja telefoniga kasutajatoe ning sisaldab Baudrive’i rakendust. Light pakett on parajalt võimekas paljudele, kuid hõlmab endas piiranguid näiteks kontrollide, arhiveerimise ning eelseadistuste osas.


Loodame, et meie uuendused muudavad Bauhubi veelgi mugavamaks ja paremaks. Kõikide funktsionaalsuste uuendatud kasutusjuhendid leiad meie kasutajatoe lehelt. Küsimuste korral kirjuta meile aadressil tugi@bauhub.ee.