Meie igapäevaselt tarbitav info kogus on meeletu ja kasvab igapäevaselt. Nii ongi keeruline tagada, et sinuni jõuaks just kõige olulisem info sinu projektidega seoses. Või kas on?

@-märkimine ja failide kommentaarid

Et kõik projektis osalejad oleksid uue informatsiooniga kursis, on Bauhubi sisse ehitatud teavituste süsteem. Näiteks saadetakse sulle teade, kui sinu ülesandele lisatakse kommentaar või ülesande staatus muutub. Nagu ka siis, kui keegi palub sul dokumendile allkiri lisada.

Mõnikord ei ole see aga päris piisav. Mõnikord tahad sa just kellegi teise tähelepanu püüda.

Lisades ülesandele või failidele/kaustadele kommentaare, saad kasutada @-tähemärgiga kasutajate märgistamist. Lihtsalt lisa @-märk ja otsi kasutajate nimekirjast soovitud isik, keda soovid eraldi teavitada. Ja kui lisad kommentaari failile, siis teavitab Bauhub igal juhul sinu kommentaarist ka faili üleslaadijat, et ka tema oleks alati kõige uuema informatsiooniga kursis.

Samuti saad teavitusi saata ka automaatselt failidele kommentaare lisades — kui lisad kommentaari teise kasutaja poolt üles laaditud failile, saab faili autor vastava teavituse.

Viimse detailini kontrollitud teavitused

Tead seda tunnet, et sinu e-maili postkast on ebaolulisest informatsiooni täis? Vähemasti Bauhubi osas saad nüüd kergendatult hingata.

Enda kasutajaprofiili alt leiad võimaluse täpselt kontrollida igat projekti eraldi ehk mis informatsiooni sulle saadetakse: päeva ülevaade, töölaudade info, allkirjastamised ja muud kirjad. Seejuures on sul võimalik ka päeva ülevaadet detailideni kontrollida, et saaksid infot just sulle oluliste kaustade osas.

Uus ehituspäevik ja kaetud tööde akt

Käesoleva aasta alguses jõustusid muudatused ehituse dokumenteerimises, mis puudutasid ka kaetud tööde aktide ja ehituspäevikute vormistamist. Nüüdsest leiad Bauhubist uuendatud dokumendipõhjad, mille koostamisel oleme arvesse võtnud erinevate osapoolte tagasisidet.

Kõige kiirem meetod failide laadimiseks

Failide vahetamine on konkurentsitult Bauhubi kõige kasutatavam funktsionaalsus. Olgu selleks projekti joonised, täitedokumentatsioon, pildid, lepingud või muu oluline info. Lisaks failide laadimisele juba olemasolevatesse kaustadesse, sai varem suuremat kogust faile ja kausta Bauhubi laadida läbi ZIP-faili importimise.

Nüüd on aga selleks veelgi lihtsam võimalus. Ava enda veebibrauseri kõrval failikaust arvutist (Exploreri või Finderiga) ning lihtsalt lohista kogu soovitud kaustade-failide valik Bauhubis juba sobivalt jooniste või dokumentide alla. Nii laaditaks sinu failid kausta kaupa Bauhubi ja võid unustada manuaalselt kaustade tegemise Bauhubis.