Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Töölaua põhimõte

Töölaua haldamine

Bauhubis on vaikimis eelmääratud 5 kategooriat: Ülesanne, probleem, infopäring, ohutus ja garantii. Igas projektis on võimalik projekti administraatoril ise määrata, mis kategooriad ülesannete loomisel kasutada saab. Kokku saab Bauhubis kasutada kuni 10 kategooriat.

Kategooriate muutmiseks ja/või lisamiseks tuleks töölaudade vaates vajutada hammasratta ikoonile, mis asub isikliku töölaua ja projekti töölaudade vahel.  Avanenud vaates on võimalik muuta olemasolevaid kategooriaid, sh nende nimetust ja värvi, ning soovi korral lisada ka uusi kategooriaid.PS! Kategooriateks on hea kasutada mõisteid, mis aitavad määrata ülesande olemust. Ülesande liik — nt elektritööd, kipsitööd jne — ei ole ilmtingimata parimad kategooriad, kuna üldiselt on töölauad juba loodud selliselt, et vastavate tööde tegijad on koondunud omaette töölaudadele.
Juhul, kui soovite aga ülesandeid märkida mingi koondmärgi alusel (nt "korter4", "äripind2", "1korrus" jne), on selleks kõige mugavam võimalus ülesande juures lisatavad sildid.