Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Bauhubist lähemalt

Esimesed sammud

Juhul, kui te olete Bauhubis enda ettevõtte konto haldaja, on teil võimalik uute projektide loomiseks luua eelseadistatud kaustapuud ja osapooled. Nende seadete kontrollimiseks avage projektide nimekirja vaade esilehel ning valige paremalt poolt nupp "Seaded".

Uue projektipuu loomiseks tuleb avanud vaates vajutada ikoonile “Lisa uus projektipuu” ning lisada projektipuu nimi. Edasi tuleks vajutada loodud projektipuu peale ning luua vajalikud kaustad vajutades ikoonile “+Uus kaust” või importida eelnevast projektist kaustade struktuur vajutades ikoonile “Import”.

Loodud kaustade kasutamiseks peaksite ka veenduma, et projektipuu kasutamise funktsioon on sisse lülitatud.


Lisaks on võimalik ka eelseadista osapooli, mille alusel lisatakse osapooled ja nendes olevad kasutajad automaatselt uude projekti. Uute osapoolte lisamiseks tuleb ettevõtte seadete alt vajutada ikoonile “Osapooled” ning seejärel saate lisada uusi osapooli vajutades ikoonile “+Lisa uus osapool”.

Kui uuele osapoolele on nimi ja lühend kirjutatud, siis osapoolte kasutajate lisamiseks tuleb vajutada ikoonile “muuda” ning seejärel saab osapoolega seotud kasutajaid juurde lisada. Kindlasti tuleb veenduda selles, et osapoolte funktsioon on sisse lülitatud, muidu ei kuvata osapoolte malli uut projekti luues.