Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Failihaldusest lähemalt

Faili versioonide haldamine

Kui sinu failikaustas ootavad uuendamist mitmed failid korraga, ei pea igale failile uut versiooni ükshaaval lisama. Soovides korraga laadida uusi versioone mitmele failile, vali ülevalt menüüst “Üleslaadimine” ning avaneb kaheks jaotatud aken. Uute versioonide lisamiseks tuleb edasi liikuda jaotusega pealkirjaga “Uued versioonid”. Ka siin on võimalik nüüd uusi versioone üles laadida kahel meetodil: lohistades failid vastavasse alasse või vajutades nupule “... vali fail arvutist”.

Kui oled soovitud meetodil uued versioonid ära lisanud, kuvatakse sulle ette faili versioonide haldamiseks mõeldud vaade. Kogu vastav aken on horisontaalselt jagatud kaheks: failid, mis lisatakse uue versioonina, ning failid, mis laetakse kausta üles eraldi uute failidena (nagu laadiksid lihtsal üles uusi faile).

Bauhubi on sisse ehitatud automaatne failinimede tuvastamise ja võrdlemise süsteem, mis püüab kasutajaid uue versiooni lisamisel assisteerida ning omalt poolt automaatselt tuvastada, mis võiksid olla eelduslikult omavahel uueks verisooniks lisatavad failid. Sellest tulenevalt võid esmalt näha, et osad failid on pärast nende valimist paigutatud ülemisse jaotusse ning osad failidest alumisse jaotusse.

Ülemises jaotuses kuvatakse kaks eraldi tulpa: olemasolevad failid (ehk juba Bauhubis olevad failid) ning uue versiooni failid (ehk mida oled asunud Bauhubi üles laadima). Need failipaarid — olemasolev fail ja faili uus versioon — on bauhub tuletanud failinimede alusel. Juhul, kui automaatselt pakutud olemasolev fail on vale, saad selle failinime peale liikudes ära kustutada ning samasse lahtrisse vajutades otsida üles õige faili, millele uus versioon lisada.

Faile, mis on kuvatud alumisse jaotusesse, on võimalik samuti siiski uue versioonina üles laadida. Selleks mine hiirega vastava faili juurde, võta sellest kinni ning lohista see ülemisse jaotusse. Seejärel saad vasakpoolsest tulbast talle leida sobiliku eelmise versiooni. Kui kõik failid on edukalt sätestatud, vajuta nupule “Salvesta” ning sinu valitud uued versioonid laetakse üles.


Jaotuskaustad

Dokumendid

Failide kinnitamine

Digiallkirjastamine