Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Failihaldusest lähemalt

Faili versioonide haldamine

Jaotuskaustad

Dokumendid

Failide kinnitamine

Alustamaks kinnitamise protsessi, vajuta nupul “Saada kinnitamisele”. Avanenud modaalaknas saad esitada kinnitamiseks kaasteksti (nt mis failidega on tegu) ning määrata kinnitajad. Kinnitajad saavad olla ainult Bauhubi kasutajad.

Kuna kinnitamise protsess võib endas hõlmata mitme isiku kinnitusi, saab kinnitamise seada järjekorda. Lisatud kasutajate järjestus saab samas aknas ka nooltega muuta. Kui kõik kasutajad on valitud, tuleb valida “Salvesta”.


Protsessi salvestamise järel saab järjekorras esimene kinnitaja endale e-maili ja teenusesisese teavituse failid kinnitamiseks. Igal failide kinnitajal vaja esitatud failid üksikult või korraga kinnitada või tagasi lükata. Lisaks saab igale failile lisada eraldi kommentaari või kommenteerida kogu failiselektsiooni. Kui iga faili osas otsus ja soovitud kommentaarid lisatud, tuleb kogu protsess ka lõplikult kinnitada, millega suunatakse failid järgmisele kinnitajale. 


Tervest kinnitusringist moodustatakse selle lõppemisel ka PDF-dokument, mida on võimalik alla laadida ja ka esitada allkirjastamiseks. Allkirjastamiseks esitamisel on seejuures võimalik kõik kinnitamisel olnud failid kaasa digidokumendi konteinerisse ja need üheskoos allkirjastada.


Iga kinnitamises olev või selle läbinud fail on failikaustades ka tähistatud värvitud failiikooniga ning ikoonile vajutades on võimalik näha, kuidas selle faili kinnitamisprotsess kulgenud on. 


Digiallkirjastamine