Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Lepingutest lähemalt

Akteerimine

Enne akti allkirjastamisele saatmist on võimalik akti esitada kinnitamiseks erinevatele osapooltele. Selleks tuleb valida vasakult menüüst “Osapooled” ning vastava osapoole rea juures vajutada nupule “Aktid”. Järgnevast vaates kuvatakse kõik osapoolega seotud aktid, mille järel tuleb valida konkreetne akt, mida soovitakse kinnitamiseks esitada. Olles õiges aktis sees, leiab ülevalt ikooni “Esita”. Sellele vajutades avatakse aken, kuhu saab kirjutada sõnumi, mida teised kinnitajad näeksid ning saab valida ka kinnitamise järjekorra.


Akti kinnitamise eest saadetakse teavitus osapoolele e-mailile ning kuvatakse ka teenusesisene teavitus. Akti kinnitamise jooksul on võimalik osalejatel muuta lahtrite väärtusi, lisada igale reale kommentaare ning seejärel akt tagasi suunata.

Osapoolel on võimalik lisada aktis igale töö reale kommentaare klikkides paremal rea lõpus asuvale kommenteerimise ikoonile. Kommentaar kuvatakse kommentaaride vaates ning kui hiirega kommentaari peale minna, siis tuuakse esile rida, mille kohta on kommentaar tehtud.