Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Bauhubist lähemalt

Esimesed sammud

Jah, projektis toimuva kohta on võimalik saada teavitusi.
Esmalt näeb projekti teavitusi projekti esilehel, kust on näha viimase päeva uusi jooniseid ja dokumente, sinu allkirja ootavaid dokumente ning sinu lõpetamata ülesanded. Lisaks leiab sealt ka teadetahvli, kuhu kasutajad saavad jätta teavitusi kõikidele projekti kasutajatele.


Päisemenüü parempoolsest äärest leiab kellukese-kujulise ikooni, mille kaudu on võimalik vaadata ka igat eraldi edastatud teavitust. Seejuures tuuakse sinna välja teavitused allkirjastamiste, failide ja aktide kinnitamise ja tööülesannete kohta.

Bauhubi keskkonnas on võimalik saada ka e-maili teavitusi. E-maili teavituste saamiseks peab olema enda kasutajainfos e-maili teavitused lubatud. Selleks leiab ülemisest menüüs oma kasutaja initsiaalidega tähistatud ikooni, millele peale vajutades avaneb uus aken ning tuleb valida “Minu profiil”. Selle vahendusel on teil võimalik määrata, kas soovite teavitusi päevase ülevaate, töölaua ning ülejäänud kirjade kohta (teadetetahvlite sõnumid, allkirjastamis teated jms). Lisaks on võimalik määrata ka kellaaeg, millal päeva ülevaate e-mail saadetakse.