Jooniste haldus

Piiramatu andmemahuga paindlik projektipank peidab endas palju enamat, kui esialgu arvata võiks. Lae failid üles ükshaaval või impordi kogu projekt ühe nupuvajutusega. Kõik Bauhubi laetud PDF-failid avanevad otse teenuses, et saaksid jooniseid vaadata igal ajal igalt seadmelt.

Bauhubi revisjonide haldus paigutab kõige uuemad joonised esiplaanile, kuid tagab võimaluse vaadata ja võrrelda ka eelmisi jooniseid. Nii võid veenduda, et platsil käib töö alati õige joonise alusel.

Kutsu teised osapooled oma projekti kasutajateks või jaga faile — näiteks hinnapakkumiste küsimiseks — jaotuskausta abil.

Joonised

Dokumentide haldus

Lisaks jooniste haldusega sarnasele dokumentide hoiustamisele, on Bauhubi dokumentide halduses kaks täiendavat võimalust — dokumentide loomine ning allkirjastamine.

Bauhubis on enimlevinud ehitusdokumendid juba valmis ning nende täitmine on tehtud lihtsaks igal seadmel. Soovi korral aitame luua ka just sinu ettevõttele mõeldud personaalsed dokumendipõhjad. Dokumente täites saad kaasata jooniseid, dokumente, infot tervest Bauhubi projektist ja luua ülesandeid otse dokumendivormilt.

Nii Bauhubi lisatud kui teenuses loodud dokumente on võimalik otse Bauhubis ID-kaardi ja mobiilid-ID-ga digiallkirjastada. Allkirjade kogumise lihtsustamiseks saad iga dokumendi ka teistele kasutajatele otse teenuses edasi suunata.

Dokumendid

Töölaud

Kõik sinu projektiga seotud kommunikatsioon — ülesanded, probleemid, küsimused, kokkulepped — on võimalik sisestada paindlikule töölauale, et protsesside juhtimine oleks läbipaistev ja tulemuslik.

Iga tööülesande saad siduda teiste Bauhubi kasutajatega ja seeläbi hoida kommunikatsiooni selgelt ühes kohas. Lisa ülesandele manuseid, pilte, kommentaare ja kasuta Bauhubi PDF-märkeid, mille abil saad ülesande siduda konkreetse kohaga ehitusjoonisel.

Töölaua funktsionaalsus laieneb sujuvalt ka sinu dokumentidele, kus saad vaegtöid ja probleeme ülesmärkides lisada need ka otse töölauale. Nii oled juba dokumendi koostamisel sammu jagu eesmärkidele lähemal.

Tööülesanded

Projektisisene koostöö

Bauhubi tõeline väärtus väljendub läbi koostöö. Kogu projekti info — joonised, dokumendid, tööd — on äärmiselt madala väärtusega, kui neid omab ainult üks inimene.

Piiramatu kasutajate arv tagab, et kõik projektiga seotud osapooled saaksid olla osalised sinu poolt juhitud projektis. Bauhubi privileegide süsteemiga saad igale kasutajale anda kindla ulatusega ligipääsu, tänu millele näeb ta ainult temale mõeldud informatsiooni.

E-maili ja teenusesisesed automaatsed teavitused tagavad, et informatsioon jõuaks alati ja õigeaegselt kõigile projektis osalejatele. Igahommikune kokkuvõtlik e-mail annab selge ja kiire ülevaate päeva töödest.