Peatöövõtja suurimaks väljakutseks on ehituse edukas korraldamine. See aga hõlmab endas informatsiooni vahetamist tellija, projekteerija, järelvalve, alltöövõtjate ja paljude teiste osapooltega. Selle edukaks toimimiseks on peatöövõtjal vaja tööriista, millega kogu kommunikatsiooni juhtida.

Bauhubi erinevad funktsionaalsused aitavad peatöövõtjal vähendada andmete ja informatsiooni juhtimisele kuluvat aega ja lihtsustab sellega soenduvaid protsesse. Tuues kogu informatsiooni ja selle tarbijad ühte keskkonda, loob peatöövõtja aluse edukaks töökorralduseks.

Piiramatu failimaht

Piiramatu andmemaht jooniste ja dokumentide üles laadimiseks laseb keskenduda ehitusele. Ükski projektijuht ei soovi näha üllatuslikult kasvavaid arveid projekti kestvuse ajal.

Revisjonidega projektipank

Revisjonide haldamise tööriist tagab, et ehitus toimuks alati õige versiooni järgi. Ainult selliselt saad veenduda, et platsil oleks alati õige joonis ees.

Dokumendid koos allkirjastamisega

Interaktiivsete vormide täitmine kiirendab täitedokumentatsioonide täitmist ja vormindamist. Lisa ise ja kutsu teised osapooled dokumentidele digiallkirju lisama. Lihtsalt ja kiirelt.

Automaatsed teavitused kõigile

Kõik sinu projektiga seotud uuendused edastatakse vajalikele osapooltele, et ehitusprotsess oleks kiire, paindlik ja keegi ei jääks ilma olulisest informatsioonist.