Ehitustööde üheks suurimaks väljakutseks on tööde teostamine vastavalt tellimusele. Iga projekt hõlmab endas aga palju informatsiooni, mille juhtimine, kogumine ja töötlemine võib kergesti kasvada hoomamatuks.

Hoides ehitusobjektidega seonduvat informatsiooni enda kontrolli all, saab ehitaja alati veenduda vajaliku info olemasolus, jälgida täpselt teostatud tööde mahtu ja olla alati protsesside haldamisel esirinnas. Ole iseenda peremees ja hoia oma ettevõttele vajalik informatsioon õiges kohas.

Tööde juhtimine

Koonda kõik planeeritud tööd ja tekkivad küsimused ühtsele töölauale, kus omad selget ülevaadet tööde mahust, sisust ning saad hiljem ka kontrollida, kas tehtud tööde eest õiglast tasu oled saanud.

Dokumendid alati õiges kohas

Projektide ja dokumendiliikide kaupa struktureeritud süsteem aitab tulevikus saada selge ülevaate ettevõtte asjaajamisestest. Bauhub on ligipääsetav igalt seadmelt, igalt poolt, et sinu ettevõte toimiks vastavalt sinu vajadustele.

Piiramatu maht

Too Bauhubi enda ettevõtte igapäevased toimetused, dokumendid ja sisekommunikatsioon. Piiramatu maht annab sulle suurepärase võimaluse hoida Bauhubis kõiki projekte ja ettevõtte faile.