Meil on Bauhubi meeskonnaga hea meel teada anda, et Bauhubi koduleht on saanud uue, värske välimuse ja sisu. Lisaks blogipostitustele saad täpsemalt lugeda, mis Bauhubi funktsionaalsuste taga peitub ning kellele teenus sobilik on.

Aga mis uut teenuses endas viimase kuu jooksul? Uue funktsionaalsusena on lisandunud kasutajate personaalne märkmik, mille abil saad kiirkorras lisada teksti- ja pildimärkmeid. Lisatud märkused saad aga hiljem mugavalt tööülesandeks vormistada või juba otse projekti failikaustadesse lisada. Nii saad oma paberkaustiku koju jätta ja kõik märkused otse Bauhubi lisada. Juhendid märkmiku kasutamiseks leiad meie kasutajatoest.

Kiirmärkused Bauhubis

Kuna tööde ja oma mõtete edastamine pildikujul on tänu nutiseadmete kasvule järjest populaarsemaks muutumas, siis nüüd saad kõiki Bauhubi lisatud pildifaile ka otse teenuses vaadata. Kommentaaride ja manustena lisatud pildid kuvatakse ka väiksemate ikoonidena.

Viimastel kuudel on mitmed suured ehitusprojektid leidnud enda tee Bauhubi. Tuhanded üleslaetud failid on aidanud meil oma meeskonnaga pöörata tähelepanu sellele, kuidas tagada kasutajamugavus ja teenuse sujuv, kiire toimimine just suuremahuliste projektide juures. Selle valguses oleme viinud sisse väiksemad muudatused teavituste kuvamises ja failinimekirjadega seonduvalt.

Anna kindlasti märku, kui sul tekib täiendavaid küsimusi või kui saame sulle Bauhubi teenusega abiks olla.