Veidi aega tagasi uurisime Bauhubi kasutajatelt, kuidas saaksime Bauhubi teenust veelgi paremaks muuta. Valisime kasutajate enimsoovitud ideed välja ja oleme tänaseks ka alustanud nende arendamisega. Loodetavasti jõuavad esimesed täiendused Bauhubi juba aasta esimese poole sees.

Veebruaris saatsime kasutajatele ka ülevaate Bauhubi töölaudade värskendusest, tänu millele saad nüüd mugavalt vaadata mitme töölaua ülesandeid üheskoos, filtreerida välja erinevate kasutajate ülesandeid ning järjestada neid sulle sobival meetodil. Kui soovid veelkord vaadata värske ilme saanud töölaudade funktsionaalsusi, siis leiad need koos juhenditega meie kasutajatoest.

Bauhubi uuenenud töölaud

Lisaks uutele võimalustele oleme tegelenud ka Bauhubi “mootoriga”, et selle võimekus kasvaks koos kasutajate vajaduste ning järjest suurenevate andmemahtudega. Näiteks oleme juba samm-sammuliselt täiustanud suuremahuliste digidokumentide allkirjastamist ning jätkame sellega ka tulevikus.

Aasta alguses tuhises mööda ka kuupäev, mil Bauhub sai 1-aastaseks. Esimese aasta lühikokkuvõte numbrites on järgmine:

  • enam kui 1000 registreerunud kasutajat;
  • loodud enam kui 1300 tööülesannet;
  • lisatud peaaegu 5000 digiallkirja;
  • 500GB üleslaaditud faile;
  • üle poole miljon kasutajatele edastatud teavitust.

Suured tänud kõigile Bauhubi kasutajatele. Ja andke julgesti märku, kui teil peaks tekkima küsimusi või kui saame teile kuidagi veel abiks olla — info@bauhub.ee.