Küllap oled juba märganud, et mõned päevad tagasi sai Bauhubi kasutajaliides väikese visuaalse värskenduse. Lähiajal on oodata veel nii mõndagi kujunduslikku uuendust, millest ka jooksvalt teada anname. Kui sul on Bauhubis rohkem kui üks projekt, siis nüüd saad projektide nimekirjas oma projekte mugavalt järjestada. Nii on kõige olulisemad projektid alati esimesena leitavad.

Kõik projekti allkirjastamata kutsetega digidokumendid on nüüd projekti administraatorite jaoks leitavad tuttava meenüüpunkti "Allkirjastamine" juurest. Nii on sul pidev ülevaade, kuidas allkirjade lisamine kulgeb.

Lisaks on administraatoritel võimalik ka projekte arhiveerida, mis sulgeb projekti teistele osapooltele, kuid jätab alles sisestatud informatsiooni (sh failid) ainult ettevõttesiseseks kasutuseks. Arhiveerimise leiad mugavalt projekti seadete juurest.

Ja veel ka väiksemaid uudiseid:

  • kaustade teisaldamise ja kopeerimise võimalus jooniste ja dokumentide vahel;
  • teenuse keelevalik Bauhubi sisse logimisel;
  • igapäevaste e-mailide parendused;
  • loodud dokumentide teavitused teistele osapooltele;

Ja jätkuvalt on sul veel võimalus meile teada anda, mis võiks just sinu hinnangul olla Bauhubi järgmine suurem funktsionaalsus. Lühikese küsimustiku leiad antud lingilt.