Meie viimasest blogipostitusest on möödas mitu head kuud. Kuid see ei tähenda, et Bauhub igapäevaselt ei kasvaks või areneks. Tänaseks on Bauhubiga liitunud juba üle 8500 kasutaja, meie teenus on leidnud kasutust üle 800 projekti juures ja igakuiselt antakse Bauhubiga enam kui 13 000 digiallkirja.

See tähendab ühtlasi ka suurt vastutust ja iga uue funktsionaalsuse, võimaluse loomise juures anname endast parima, et kõik töötaks laitmatult. Nüüd olemegi viimase kuu jooksul lisanud Bauhubi mõned värskendused ja vaatame üheskoos neid lähemalt.

Kaitstud kaustad

Bauhubi jooniste ja dokumentide haldamise puhul on igal projekti haldajal võimalik luua just selline kaustastruktuur nagu soovitud. Miks mitte siis hoida ka projektiga seotud lepinguid, arveid ja muid olulisi dokumente Bauhubis?

Selleks, et keegi sinu projektist ei saaks ekslikult ligipääsu kõige sensitiivsemale infole, saad sa nüüd projekti haldajana kaustu lukustada. Selleks ava kausta lisainfo ja määra kaust lukustatuks. Lukustatud kaustad on nähtavad ainult administraatoritele ning neid ei ole võimalik teistele osapooltele jagada.

Kaitstud kaustad

Allkirjasta dokumente veelgi vabamalt

Bauhubis dokumentide allkirjastamine on ülimalt mugav, kuna tagab kõigile projekti osapooltele ligipääsu vajalikele dokumentidele, mida saab allkirjastada otse Bauhubis. Ja kui kasutad Bauhubi pidevalt, on kõik sinu allkirjastatud dokumendid mugavalt ühes kohas koos.

Kui aga vajad kelleltki allkirja ainult ühe korra? Nüüd saad saata allkirjastamise kutse ka isikule, kes ei ole sinu Bauhubi projektis kasutaja. Antud isik saab dokumenti allkirjastada kindla faililingi alusel, mis kaotab mõni minut pärast allkirjastamist kehtivuse, et sinu olulised dokumendid ei jääks igavesti interneti avarustesse seiklema.

Avalik allkirjastamine Bauhubis

Korralda oma koosolekuid Bauhubis!

Iga tõsise koosoleku juurde kuulub ka protokoll. Ja nüüd leiad Bauhubi dokumentide hulgast ka koosoleku protokolli vormi.

Igas protokollis saad mugavalt lisada kasutajaid, määrata nende osalust ja allkirjastamist. Mugavamaks täitmiseks leiad võimaluse lisada pea- ja alamteemasid vastavalt enda vajadusele. Igast teemast saad tuletada ülesande otse Bauhubi töölauale või salvestada ainult protokolli. Ning kui soovid protokolli ridu esile tõsta, leiad selle jaoks värvi määramise tööriista.

Koosoleku protokolli vorm Bauhubis

Maanteeameti mõõteprotokollid

Meil on hea meel näha, et Bauhub on leidnud järjest suuremat kasutamist ka Eesti teedeehituse ettevõtetes. Et ka teedeehituses saaks veelgi mugavamalt dokumente täita, leiab nüüdsest Bauhubist ka Maanteeameti mõõteprotokollid.

Teeehituse mõõteprotokolli vormid Bauhubis

Küsimuste ja soovide korral saate meiega ühendust võtta aadressil info@bauhub.ee või helistades +372 746 1047.