Viimase paari kuu jooksul oleme Bauhubi pidevalt täiendanud, toonud juurde väiksemaid täiendusi ning ka ühe väga olulise ja suurema lisavõimaluse. Vaatamegi lähemalt, mis Bauhubi tänaseks lisandunud on.

Lae üles sadu revisjone korraga

Meie senine revisjonide haldamine oli üpriski piiratud võimekusega ning nõudis suuremate failiuuenduste korral palju nokitsemist. Kasutajatelt saadud tagasiside abil oleme tänaseks revisjonide haldust märgatavalt mitmes suunas edasi arendanud:

  • lae üles kümneid, sadu uusi revisjone korraga ning Bauhub aitab automaatse nimetuvastuse abiga need õigetele failidele revisjonideks seada;
  • üksikule failile saad korraga üles laadida mitu erinevat revisjoni ja need soovitult järjekorda seada;
  • paiguta juba kaustas olev fail teisele failile revisjoniks kasutades drag&drop funktsionaalsust.

Kõik uuendatud revisjonide haldamisega seotud tekstilised ja pildilised juhendid leiad värskendatud kasutajatoest: https://www.bauhub.ee/tugi/failid/revisjonide-haldamine/.

Failide revisjoneerimine Bauhubis

Veel mitmeid failidega seotud värskendusi

Lisaks revisjonide uuendustele oleme sisse viinud ka veel mõningasi failidega seonduvaid täiendusi:

  • nüüd saab Bauhubi üles laadida ka suuremaid faile kui 5GB;
  • zip-faili allalaadimise puhul hakatakse zip-faili koheselt sinu arvuti kõvakettale laadima, nii ei pea sa enam Bauhubi-poolse tegevuse järgi ootama;
  • failide üleslaadimisel on nüüdsest kogu failikausta ala avatud drag&drop põhimõttel kasutamiseks — haara failid enda arvutist ja lohista kohe Bauhubi;
  • Bauhubi failikausta faile laadides, kopeerides või teisaldades kontrollib Bauhub failinimesid ning samanimeliste failide puhul palutakse sul täpsustada soovitud käitumine.

Allkirjastamise staatused ja järjekord

Lihtsustamaks digidokumentide ja nendele lisatud allkirjade kontrollimist, näeb nüüd otse failikaustas iga digidokumendi failirea juures ikooni — rohelist, kollast või punast — mis indikeerib selle faili allkirjade staatust. Nii ei pea sa ilmtingimata faili avama, et selle faili allkirjade staatust teada.

Veelgi suurema uudisena on meil hea meel teada anda, et nüüdsest saab faile allkirjastada järjekorras. Avades digidokumendi konteineri, leiad sealt nupu "Allkirjastamine järjekorras". Lisa soovitud allkirjastajad, säti paika nende sobilik järjekord ja saada kutsed välja. Nii saad veenduda, et allkirjastamise protsess on veelgi rohkem sinu kontrolli all.

Failide allkirjastamise järjekord Bauhubis

Eelmises Bauhubi uudiskirjas rääkisime lähemalt ka hiljuti lisatud akteerimise võimalusest (loe lähemalt siit: https://www.bauhub.ee/tugi/osapoolte-haldamine/osapoolega-akteerimine/). Oleme tänaseks saanud palju väga head tagasisidet ja plaanime akteerimise funktsionaalsust tulevikus veel täiendada. Kui ka sina oled seda testida jõudnud, siis oleksime väga tänulikud ka sinu tagasiside eest.

Akti andmed Bauhubis

Küsimuste ja soovide korral saate meiega ühendust võtta aadressil info@bauhub.ee või helistades +372 746 1047.