2018. aasta esimene uudiskiri toob kasutajateni nii mõnegi uue ja huvitava funktsionaalsuse Bauhubi teenuses.

Isiklik töölaud

Nüüdsest leiab iga kasutaja — administraator ja ka töögrupi kasutaja — täiesti personaalse töölaua. Isilikule töölauale saan luua endale piiramatu arvu tööülesandeid ning kogu töölaud on nähtav ainult kasutajale endale.

Failide taastamine

Kui varasemalt aitas kustutatud failide taastamisega Bauhubi kasutajatugi, siis nüüd on failide taastamine mugavalt kättesaadav kõigile. Faili taastamiseks tuleb vasakpoolsest menüüst avada projekti logi, leida faili kustutamise rida ning hiirega rea peale liikudes ilmub teile võimalus faili taastamiseks.

Failide taastamine Bauhubis

Paindlikum kontaktide nimekiri

Senimaani leidis kontaktide nimekirjast iga kasutaja informatsiooni, mida ei olnud võimalik projekti haldajal omalt poolt muuta või täiendavalt hallata. Uus, paindlikum kontaktide nimekiri toob aga mitmeid võimalusi juurde.

Kontaktide nimekiri Bauhubis

Esiteks saavad nüüd projekti administraatorid valida, milliste kasutajate kontakte antud nimekirjas üldse näidatakse. Kustutamiseks leiab vajaliku nupu kontaktirea lõpust. Lisaks on võimalik administraatoritel ka täiendavalt kontrollida, mis on projekti kontaktide lisainfo ja seda vajadusel operatiivselt täiendada. Kolmandaks on võimalik lisada täiesti uusi kontakte, kes ei ole Bauhubi kasutajad, kuid kelle kontaktinformatsiooni võib vaja olla — nt objekti valvur või turvameeskond.

Failide sildid, lisainfo ja kommenteerimine

Ühe kauaoodatud uuendusena on nüüd võimalik Bauhubis failidele lisada silte ehk tag-e. Siltide kasutamine aitab paindlikult projekti faile “kodeerida” ning tagab suuremamahuliste projektide korral mugava failide otsimise võimaluse. Lisainfo väljad avanevad failireal "i"-kujulisele ikoonile vajutades. Lisaks saab faili lisainfo juurest vaadata failisuurust, lisada muud lisainfot ning faile kommenteerida.

Failide lisainfo Bauhubis

Uus, täiendatud otsing

Viimase suurema uudisena saame välja hõigata uuendatud otsingu. Uuendatud otsingu puhul on võimalik ette kuvada kõik otsingu tulemused eraldi lehel, kus neid omakorda vajadusel filtreerida ning ühtlasi ka mugavalt alla laadida ja jaotuskausta lisada.

Täiendatud otsing Bauhubis

Küsimuste ja soovide korral saate meiega ühendust võtta aadressil info@bauhub.ee või helistades +372 746 1047.