Tere,

Loodetavasti olete juba tänaseks märganud, et möödunud nädalast alates on Bauhubis toimunud mõned muudatused. Vaatame siinkohal veel ka täpsemalt üle, mis need kõige värskemad uuendused Bauhubis on.

Jaotuskausta uued võimalused

Jaotuskaust, mis on olnud üks meie vanimaid funktsionaalsusi, läbis värskenduskuuri:

  1. võimalus lisada aegumise tähtaeg, mille ületamisel ei ole failid enam jaotuskausta vahendusel kättesaadavad;
  2. jaotuskaustade nimekirjast leiavad administraatorid nüüdsest kõik projekti jaotuskaustad ning mugavad tööriistad nende filtreerimiseks, otsimiseks;
  3. jaotuskaustade loetelust saab juba varasemalt loodud jaotuskausta duplitseerida, et seda muudetud kujul ka teistele saata;
  4. salvestatud jaotuskausta failide nimekirjast saab printida PDF faili, et seda vajadusel lepingu või hinnapakkumise juures kasutada;
  5. nüüdsest saadetakse personaalsed jaotuskaustad välja kasutaja nime alt, nt "Teet Parts, Bauhub" ning reply-to aadress on automaatselt jaotuskausta saatja e-mail.

Uuenenud võimaluste kohta saab täpsemalt lugeda ka meie kasutajatoest: www.bauhub.ee/tugi/jaotuskaustad/.

Jaotuskaust

Osapoolte haldamine ja akteerimine

Enne uuenduste väljatulekut kirjutasime meie kasutajatele ka juba eelnevalt uudiskirju, et mis muudatused peagi tulemas on. Kasutajate haldamine on üks suuremaid muudatusi Bauhubi teenuse ajaloo jooksul ning lisaks kaasnes sellega ka nii mõnigi põnev täiendus:

  1. kasutaja ehk osapoolte lisamine liikus uue menüüpunkti alla, olemasolevaid osapooli saab ka töölaudade juurest muuta;
  2. kasutajate lisamisel saab nüüd täpselt määrata iga kasutaja õigusi osafunktsionaalsuste kaupa;
  3. iga osapoole puhul on võimalik valida tema tüüp — alltöövõtja või tellija — mis avab võimaluse täita lepingudetaile;
  4. täites lepingu juures osapoole tööde sisu, saab nüüd otse Bauhubis koostada tööde akteerimisi ning neid allkirjastada.

Kasutajate uuendatud lisamise võimaluste kohta leiab rohkem lugemist siit — www.bauhub.ee/tugi/kasutajad/kasutajate-lisamine-ja-eemaldamine/ — ning osapoolte akteerimise kohta leiab info järgmiselt lingilt: www.bauhub.ee/tugi/osapoolte-haldamine/.

Akteerimine

Mõned väiksemad täiendused veel

Lisaks mainitud suurematele uuendustele, lisasime Bauhubi veel mõned väiksemad täiendused, mida paljud kasutajad on pikisilmi oodanud.

Avades kasutajaprofiili, leiab e-mailide seadete juurest hammasratta ikooni. Selle abil saab nüüd täpselt valida, mis projektide kohta vastavaid e-maile just minu kasutajale Bauhubist saadetakse.

Projekti kontaktide nimekirja juurest leiab nüüd võimaluse ka kontaktide nimekirja PDF- või CSV-failina eksportida.

Bauhubis dokumente täites, saab nüüd dokumendi päises kuvada ja täita kommentaare, mis on ühtlasi näha ka failikaustas vormi lisainfo juures. Nii on veelgi mugavam üheskoos dokumente täita.

Küsimuste ja soovide korral saate meiega ühendust võtta aadressil info@bauhub.ee või helistades +372 746 1047.