Esimene sügisene uudiskiri ei ole küll pungil rohketest uutest funktsionaalsustest, kuid ometi on Bauhubis toimunud paar suuremat muudatust, mida soovime lähemalt tutvustada.

Projekti logi

Suve algusest saadik oleme lähemalt analüüsinud meie kasutajate teavitusi ehk seda kellukese-ikooni juures asuvat numbrit. Suurem osa teavitusi on seotud just failihaldusega: failide üles ja alla laadimine, kustutamine, ümbernimetamine. Seetõttu jäid tihti ka muud teavitused, näiteks tööülesanded ja allkirjastamised, vajaliku tähelepanuta. Eristamaks teavitusi ning muutmaks infotarbimise lihtsamaks, on nüüdsest Bauhubis projekti logi.

Projekti logi Bauhubis

Projekti logist näeb projektiüleselt failide lisamisi, kustutamisi, ümbernimetamisi ja revisjonide lisamist. Hea uudisena näeb sealt ka nüüd kasutaja enda toiminguid. Teavituste keskusesse tuuakse nüüdsest välja ainult tööülesannete, allkirjastamiste ja zip-failidega seonduvaid toiminguid.

Vormide avamine, vaatamine

Uue võimalusena ei pea enam Bauhubis loodud ehitusdokumente vaatamiseks endale arvutisse laadima. Vormi failirea lõpus asub PDF-ikoon, millele vajutades kuvatakse PDF otse Bauhubi vaatajas.

Vormide vaatamine Bauhubis

Sama võimalusena saab PDFi vaadata ka siis, kui avada vorm muutmiseks ning liikuda vormi lõppu. Kui aga soovitakse dokumenti alla laadida, leiab ka selleks alla laadimise nupu failirea lõpust või ülemisest funktsionaalsuste menüüst.

Küsimuste ja soovide korral saate meiega ühendust võtta aadressil info@bauhub.ee või helistades +372 746 1047.